Gra Elex to produkcja RPG od chwili niemieckiego studia Piranha Bytes. Twórcy Ci znani istnieją fanom gatunku za sprawą partii Gothic oraz Risen. Wyjściem tytułu zajęła się acz firma Nordic Games. W Elex wcielimy się w przedstawiciela Albów, który, na przestrzeni jednej z bitew, zostaje zestrzelony i tafia na terytorium zajęte przez Berserków. Ano zacznie się nasza awantura w dużym, otwartym planecie, który będziemy mogli przemierzać bez ograniczeń i jakichkolwiek ekranów ładowania. Jedyne, co nas może powstrzymać przed eksploracją pewnych części uniwersum, owo niedostateczna siła naszego bohatera. ELEX to wyjątkowo dopracowana gra z gatunku action RPG, stworzona przez często nagradzanych autorów serii Gothic
Akcja została osadzona w mrocznym, postapokaliptycznym uniwersum fantastyka. Tytuł działa na zaawansowanym, w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, wykorzystującym możliwości nowoczesnych komputerów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Gra przeznaczona jest jedynie do rozgrywek dla jednego gracza. ELEX to nadzwyczaj dopracowana gra z gatunku action RPG, stworzona dzięki wielokrotnie nagradzanych autorów partii Gothic. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy. Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego ekranów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, trudne decyzje a mnóstwo wartkiej akcji.

Elex oficjalny trailer gry

W świecie ELEX trwa kampania o potężny surowiec, jaki daje ludziom moce pokrewne do magii, ale naraz zmienia ich w bezduszne, zimne stworzenia. To ty zdecydujesz, czy planetą Magalan będzie rządzić człowieczeństwo, albo zimna logika. Społeczeństwo, jakie wyrosło na zgliszczach planety Magalan, podzieliło się na kilka obozów.

Najsilniejszy biwak to tak zwani Albowie – jest to część o imperialistycznych zapędach, na krzyż nadużywanie elexu zatracili oni swoje człowieczeństwo, kierują się swoimi własnymi interesami. Przeciwko grupie Albów stają trójka kolejne obozy. Berserkerzy, którzy dążą do harmonii z naturą, zaawansowani technologicznie Klerycy oraz stroniący od wszystkiego Banici. Do siły graczy deweloperzy oddali duży, otwarty świat, który jest dozwolone swobodnie eksplorować (brak po tej stronie ekranów ładowania). Jedynym zastrzeżeniem jest poziom naszego bohatera oraz siła wrogów, zabezpieczających przejść do niektórych rejonów postapokaliptycznego uniwersum. Terytoria te są bardzo zróżnicowane – w czasie zabawy zwiedzić wolno między innymi mroczne bagna, pustynie, ośnieżone góry czy gram lasy. Oczywiście przemierzanie naprawdę rozległego terenu i wędrowanie pomiędzy lokacjami na dłuższą metę mogłoby być dotkliwe, dlatego też twórcy wprowadzili układ szybkiej podróży w barakowie teleportów. Istotne jest także korzystanie z plecaka odrzutowego, który znalazł się na wyposażeniu protagonisty.
ELEX owe gra RPG utrzymana w postapokaliptycznych klimatach science-fantasy. Zbyt jej produkcję odpowiada niemieckie studio Piranha Bytes, twórcy RPG-ów z serii Gothic i Risen.
ELEX przenosi gracza na planetę zniszczoną przez uderzenie meteorytu tudzież zasiedloną przez różnorodne frakcje: niektóre żyjące jak w czasach średniowiecza, inne korzystające z dobrodziejstw ocalonej technik. Tytułowy ELEX jest oraz poszukiwanym we wszechświecie narkotykiem, który istnieje tylko i wyłącznie na planecie, na której rozgrywa się akcja gry. Jego używanie prowadzi do stopniowego zatracania człowieczeństwa i rozmaitego rodzaju mutacj. Jego wyniki…
Elex zaoferuje graczom obfity otwarty świat i nieprzeciętny klimat przywodzący na myśl poprzednie produkcje studia Piranha Bytes. Chociaż tym razem zostaniemy wrzuceniu w postapokaliptyczne uniwersum science fiction. Futurystyczny ziemia pełny będzie śmiercionośnej magii i skomplikowanej technologii. Podstawa rozgrywki nie ulegnie szczytowym zmianom i nadal pozostanie to gra RPG, dokąd wybór frakcji będzie kształtował klasę naszej postaci tudzież jej rolę oraz proces całej fabuły.
Elex powędruje śladami serii Gothic tudzież odda do dyspozycji polskich graczy pełny dubbing, dokąd usłyszymy dobrze znanych aktorów. W grze wystąpią m.in: Artur Dziurman, Andrzej Blumenfeld, Jarosław Boberek i Mirosław Zbrojewicz. Fani mogą rachować ponownie na unikalny koloryt i wyraziste kreacje bohaterów oraz niezapomniane teksty obrazowane przez postacie. Pierwsze próbki głosów przesłuchacie w tym miejscu.
W charakterze gracz ELEX, wkraczasz w świat wokół potężnego zasobu, który daje ludziom bliźniacze do magicznych moce, aczkolwiek kosztem zmiany w cyniczne i bezduszne kreatury. Natomiast to od Ciebie jest to zależne, kto będzie rządził kręgiem – emocje i humanitaryzm, czy chłodna logika. Cały świat Magalan będzie stał przed nami otworem, w świecie bez barier, z odrzutowym plecakiem, który dopuści dotrzeć na najwyższe szczyty. Sceneria określona jako postapokalipsa science-fiction ma łączyć najciekawsze aspekty obu gatunków, natomiast zadania i akcje, które zmieniają się w zależności od naszych wyborów sprawiają, że prawdopodobnie to być rozrywka na długie godziny. Gra RPG ELEX, uciecha RPG stworzona przez Piranha Bytes, twórców nagradzanych kolekcji Gothic i Risen, istnieje pełną akcji grą role-playing osadzoną w postapokaliptycznym kosmos science-fantasy. Wrzuca gracza do ogromnego świata pełnego niezwykłych postaci, zmutowanych macior, głębokich wyborów moralnych i nieustającej akcji.


Elex gra do pobrania, Elex do pobrania, Elex pobierz, download Elex pełna wersja pc, Elex, Elex chomikuj, Elex crack, Elex crack do pobrania, Elex demo do pobrania, pobierz Elex, Elex, Elex demo gry, Elex demo pc, Elex download pc, Elex download za darmo, Elex działająca wersja, Elex gra za darmo, Elex pełna wersja gry na pc, Elex pobierz za darmo, Elex reloaded, Elex utorrent, Elex za darmo pc, skąd pobrać Elex pc, Elex ściągnij, Elex ściągnij na pc, Elex skąd pobrać, Elex skidrow, Elex torrent

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSkiny CS GO
Jestem zapalonym graczem i kocham gry multiplayer, ale gram też w te gry, gdzie stawia się na fabularność. Dzięki mojej pomocy znajdziesz porady na to jak grać w gry a także ciekawe dodatki i cheaty do gier polecane także przez innych profesjonalnych graczy, którzy są w elicie polskiej lub też zagranicznej graczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here