Zbyt wysokie wymagania

Zbyt wysokie wymagania względem związku mogą być zgubne. Na świecie nie ma idealnych związków i idealnych partnerów, a książę z bajki jest tylko w bajce i warto o tym pamiętać. Jeżeli masz spisaną listę wymagań względem przyszłego partnera, możesz go nigdy nie znaleźć.

Sama z pewnością do ideałów nie należysz, a jeżeli jesteś perfekcjonistką, znalezienie drugiej osoby podobnej do Ciebie i spełniającej Twoje wymagania, nie wróży nic dobrego. Im wyżej będziesz mierzyć, tym dłużej będziesz żyć w samotności.

Najlepiej już dziś porzuć swoje wysokie wymagania i zarejestruj się w portalu randkowym. Zacznij już dziś pracować nad własną osobowością, wyzbądź się uprzedzeń i umów się na randki online, z których może wyniknąć coś ciekawego.

Postaw na spontaniczność, umów się ze znajomymi do kina, wybierz się na niezobowiązującą wycieczkę. Nie szukaj w każdym mężczyźnie wyidealizowanych cech, ale wartościowej i prawdziwej osobowości.

Znajdź osobę podobną do siebie w portalu randkowym i umów się na niezobowiązujące randki online. Z takim podejściem z pewnością zmienisz swoje nastawienie do mężczyzn i pozbędziesz się zbyt wysokich wymagań względem nich.