Wiosenna randka

Wiesz, że mężczyźni to wzrokowcy i chcesz wykorzystać to na swoją korzyść. Każda randka online do tej pory się udawała znakomicie, lecz nie czas już na portal randkowy.

Trzeba się spotkać w realu i wygląd może tu mieć pewnie nie kluczowe, ale z całą pewnością istotne znaczenie. W czasie ciepłych miesięcy naprawdę nie trzeba przesadnie kombinować.

Sukienka dobra na wszystko

Mężczyźni bardzo lubią sukienki, ponieważ w ich rozumieniu są one bardzo kobiece i po prostu ładne. A mężczyźni zwykle dzielą rzeczy na te ładne i… te nieładne.

Sukienki są ładne, zwłaszcza te zwiewne i przyjemnie rozkloszowane, koniecznie nie za długie. Jeśli do tego dołączysz rajstopy i jakiś lekki top, ewentualnie ze sweterkiem na trochę chłodniejszy wieczór, każdy mężczyzna będzie po prostu wniebowzięty. Więcej mu nie będzie trzeba.

Zadbaj o siebie dla siebie

Konieczne jest oczywiście zadbanie o siebie tak w ogóle, ponieważ panowie zwracają uwagę raczej na ogół, niż na szczegóły. Tym niemniej, na szczegóły trzeba bardzo uważać.

Panowie bardzo negatywnie reagują na wszelkiego rodzaju konstrukcje skomplikowane, czyli jeśli coś dziwnego dzieje się z paznokciami lub na głowie jest jakaś struktura wymagająca wyliczenia wytrzymałości materiału, będzie to dla nich spory argument na nie.