Wsparcie i wyrozumiałość

Jaka jest najlepsza recepta na udany związek? Przede wszystkim wsparcie. W związku realizujemy bardzo wiele różnych celów i potrzeb, ale niezmienna jest zawsze jedna rzecz: poszukujemy wsparcia, dla którego warunkiem nieodłącznym jest wyrozumiałość.

Przyjaźń na sterydach

Wszystkie udane związki opierają się na przyjaźni. Przyjaźń jest w stanie bowiem bardzo wiele zrozumieć i wybaczyć. W stosunku do osób, które są naszymi przyjaciółmi, jesteśmy bardziej wyrozumiali. Mniej winimy za ich wady oraz bardziej doceniamy ich zalety.

Jeśli damy radę przełożyć to na związek, będzie to dla niego wielka korzyść. Tym bardziej, że partner czy partnerka to z założenia najbliższa osoba w naszym życiu, więc w pierwszej kolejności będziemy się zwracać właśnie do niej z każdym problemem i rozterką.

Jest to ważna wskazówka dla osób, które póki co odwiedzają portale randkowe i poprzez randki online dopiero szukają drugiej połówki. W tych poszukiwaniach warto wziąć pod uwagę fakt, że im więcej prawdziwego siebie pokażemy, tym mniej do zaakceptowania będzie miała druga osoba, kiedy zaczniemy się bardziej otwierać już w związku.

Tworzenie alternatywnej osobowości dla celów podrywu i pierwszego wrażenia, skuteczne jest tylko w fazie poznawania się, gdy zechcemy stworzyć prawdziwy związek, takie zachowania mogą tylko zaszkodzić.